Busy
do Amsterdamu
z Poznania

Szukasz busa do Amsterdamu z Poznania? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Amsterdamu z Poznania prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Poznaniu, czy mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Poznaniu i przetransportuje do Amsterdamu gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Poznania do Amsterdamu online i postaw na komfortową podróż!

Energicznie jeździmy z Polski na Zachód. Przy pomocy busów docieramy między innymi do Holandii. Nie jesteśmy samotnymi podróżnikami, towarzyszą nam bowiem pasażerowie. A ci wywodzą się z rozmaitych stron Rzeczypospolitej. Obsługujemy bowiem cały kraj, by następnie udać się do każdego niderlandzkiego regionu. Zdarza się zatem i tak, że zatrzymujemy się w Poznaniu, aby potem wyruszyć do Amsterdamu. W jakim celu podążają tam nasi rodacy? W rozmaitym – przeważnie szukają odmiany losu, podejmując w zachodniej Europie posadę. Z kolei pozostali zwiedzają miasto bądź spotykają się z rodziną i przyjaciółmi. Konstytucyjna stolica Holandii ma wiele do zaoferowania turystom. Miłośnicy malarstwa z chęcią odwiedzą muzeum poświęcone twórczości Vincenta van Gogha. Pasjonaci architektury będą podziwiali Pałac Królewski lub też Hotel Krasnapolsky, który niegdyś ufundował nasz pobratymiec.

Jeśli więc chcesz pojechać busem z Poznania do Amsterdamu, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Podróż najpewniej potrwa nieco czasu, zatem troszczymy się o to, by była zarówno komfortowa, jak i bezpieczna. Za wygodę opowiadają przestronny pokład, a także klimatyzacja oraz pojemny luk bagażowy. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji służącej do monitorowania przejazdu konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania