Busy do Belgii
Białystok

Szukasz busa do Belgii z Białegostoku? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

 

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Białegostoku prosto pod wskazany adres. GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Białymstoku i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Białegostoku do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

 

Przemieszczamy się często między Polską a Belgią. Pokonujemy drogi między tymi krajami, by zapewnić transport pasażerom z rozmaitych województw. Obsługujemy wszystkie regiony. Stąd też zdarza się, że na życzenie klientów wyjeżdżamy z Podlasia. Stolicą owych ziem jest Białystok – ciekawe i malownicze miasto. Jego wizytówką jest pałac Branickich, który nieraz nazywany jest “polskim Wersalem”. Rzeczywiście, wygląda imponująco i wielu z nas kojarzy się z tym miastem. Lecz nie tylko miłośnicy architektury i zabytkowych budowli znajdą w nim coś dla siebie, także i miłośnicy zieleni powinni być usatysfakcjonowani podczas odwiedzania Parku Zwierzynieckiego. W każdym razie Białystok to także prężny węzeł transportowy, bardzo ważny dla komunikacji w regionie. Niektórzy podróżni wyjeżdżają z tego miejsca do tak odległych państw jak choćby Belgia.

Przewozy do Belgii Białystok

Jeżeli masz w planach wyjechać z Białegostoku do którejś z belgijskich miejscowości, wówczas oferujemy Ci swoje usługi przewozowe. Jeździmy w różne dni i o różnych ich porach (zarówno rano, jak i wieczorem), co ułatwia pasażerowi wybrać pasujący termin wyruszenia w podróż. A do pokonania jest zdecydowanie ponad tysiąc kilometrów. Pamiętając o tym, pracujemy nad wysokimi standardami wygody i bezpieczeństwa, aby wyjazd okazał się czasem spędzonym w pogodnej atmosferze. 

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania