Busy do Belgii
Chełm

Szukasz busa do Belgiiz Chełma ? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Chełma prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Chełmie, czy innej mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca  i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd do Belgii z Chełma online i postaw na komfortową podróż!

 

Ruszamy regularnie do Belgii z rozmaitych miejsc w Polsce. Przewozimy bowiem pasażerów busami ze wszystkich polskich województw. Nie ograniczamy się do tych, z których wywodzi się najwięcej podróżnych (czyli z zachodnich i centralnych regionów), lecz działamy także na terenie wschodnich ziem. Odnosi się to na przykład do województwa lubelskiego. Do największych jego miast, obok Lublina i Zamościa, zaliczymy śmiało Chełm. Przyciąga on wędrowców z całej Polski. Nie ma się co dziwić temu zainteresowaniu, w końcu znajdują się w nim Chełmski Park Krajobrazowy i najwyższy jego szczyt Góra Chełmska, mierzy 237 metrów. Gdy się tak na nią wspiąć, widać malowniczą panoramę miasta. W okolicach tych znajduje się zabytkowy zespół pokatedralny. Chełm to także miejsce, z którego niektórzy podróżni postanawiają wyruszyć na Zachód.

Przewozy do Belgii Chełm

Jeśli więc decydujesz się na wyjazd z Chełma do Belgii, wtedy zapraszamy do naszego pojazdu. Podróż z miasta w Lubelskim do któregoś z belgijskich regionów trwa wiele godzin, dlatego liczy się to, by zapewnić pasażerom komfort i bezpieczeństwo. Busy, które wysyłamy na drogi, są więc regularnie serwisowane i czyszczone, poza tym odznaczają się licznymi udogodnieniami, są nimi między innymi przestronny pokład, klimatyzacja czy ergonomiczne siedzenia. 

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania