Busy do Belgii
Dolnośląskie

Szukasz busa do Belgii z dolnośląskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z dolnośląskiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz we Wrocławiu, Oławie czy innej mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa dolnośląskiego i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 
Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z dolnośląskiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Polacy nie od dziś wyjeżdżają za granicę. Przed stuleciami zaczęli wyruszać w poszukiwaniu odmiany na Zachód. W XIII wieku dotarli do Belgii. Trzy stulecia później w kraju tym osiadł myśliciel Jan Dantyszek, który współtworzył życie intelektualne ówczesnej Gandawy. Dziś nasi rodacy najczęściej udają się do ojczyzny Tintina, kierując się względami ekonomicznymi. Kiedy już decydują się na wyjazd, obierają najbardziej im pasujący środek transportu. Takim też jest z pewnością bus wysyłany przez sprawdzonego przewoźnika. 

Podróżni wywodzą się ze wszystkich regionów Polski. Działamy zatem na terenie całego kraju. I docieramy pod wskazane miejsce w Belgii. Wyjeżdżamy między innymi z Dolnego Śląska. Kursujemy zarówno przez jego stolicę Wrocław, inne duże miasta: Legnicę, Głogów, Jelenią Górę czy Wałrzych, jak i mniej ludne i nie tak popularne wsi i miasteczka.

Przewozy do Belgii Dolny Śląsk

Podróżowanie naszym busem wiąże się z licznymi udogodnieniami. Jednym z nich stanowi usługa przewozu pasażera z adresu pod adres. Działa ona w prosty sposób – podróżny podaje dwa punkty – wyjazdu oraz dojazdu. Dotrze więc we wskazane miejsce w Belgii bez tracenia czasu i niepotrzebnego stresu.

W skład floty wchodzi już ponad 300 niezawodnych busów. Wszystkie z tych, które wysyłamy na drogi, odznaczają się przestronnością, wygodnymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo na żywo zlokalizować interesującego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania