Busy do Belgii
Łódzkie

Szukasz busa do Belgii z łódzkiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

 

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z łódzkiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Łodzi, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa łódzkiego i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z łódzkiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Polacy słyną jako globtroterzy. Nic więc dziwnego, że znajdujemy rodaków w przeróżnych zakątkach świata. Chętnie wybierają się do krajów zachodniej Europy. Jednym z popularniejszych kierunków jest jeden z krajów Beneluksu – Belgia. Warto wspomnieć, że nasi rodacy są w tej krainie obecni od lat, wręcz stuleci. Pierwsze wzmianki o Polakach z Belgii pochodzą z XII wieku. W kolejnych stuleciach w belgijskich miastach działali Janowie – Dantyszek i Łaski. Cały czas obywatele Polski kursują między ojczyzną a Belgią – przeważnie po to, aby w niej zarobkować. Gdy decydują się na wyjazd, rozważają wybór środka transportu. Godnym polecenia jest przejazd busem. Oferujemy takie przewozy ze wszystkich regionów Rzeczypospolitej. Jeździmy więc także z Polski centralnej, czyli między innymi woj. łódzkiego. Przejeżdżając przez Łódzkie zatrzymujemy się na prośbę klientów w dużych miastach – jak Łódź, Piotrków Trybunalski czy Bełchatów – oraz mniejszych wsiach i miasteczkach.

Przewozy do Belgii Łódzkie

Podróżowanie naszym busem wiąże się z licznymi udogodnieniami. Bez wątpienia jednym z nich jest usługa przejazdu z adresu pod adres. Pasażer przed udaniem się w podróż podaje dwie lokacje: wyjazdu oraz dojazdu. Następnie lokuje się wygodnie na pokładzie nowoczesnego pojazdu.

W skład floty wchodzi już przeszło 300 sprawnych wehikułów. Wszystkie z tych, które wysyłamy na drogi odznaczają się wolną przestrzenią, ergonomicznymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo na żywo zlokalizować konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania