Busy do Belgii
Lubelskie

Szukasz busa do Belgii z lubelskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z lubelskiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Lublinie, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa lubelskiego i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z lubelskiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Gdziekolwiek by się nie udać, istnieje duża szansa, że trafimy tam na rodaka. Polacy są prawdziwymi obieżyświatami. I historia tych podróży sięga wielu stuleci. W XIII wieku pierwsi polscy osadnicy dotarli do Belgii. Ziemie te zasiedlają do dziś. Niegdyś na uniwersytetach brylowali Jan Dantyszek i Jan Łaski. Dziś nasi rodacy pracują w ojczyźnie Tintina stale bądź tymczasowo. Wywodzą się z rozmaitych zakątków Polski. Dlatego też oferujemy przewozy busami dla klientów ze wszystkich województw. Obsługujemy też wschodnią Polskę, w tym na przykład Lubelszczyznę. Jeździmy zarówno z Lublina, Zamościa i Chełma, jak i bardziej ustronnych terenów tego malowniczego regionu. A następnie kierujemy się przez Niemcy do Brukseli, Gandawy, Charleroi, Brugii i wielu innych flandryjskich i flamandzkich miejscowości. 

Przewozy do Belgii Lubelskie

Z wyborem naszych busów wiąże się wiele udogodnień. Jest nim choćby usługa transferu osoby z adresu pod adres. Pasażer, nim wsiądzie na pokład, podaje dwa adresy – wyjazdu oraz docelowy. Podróż odbywa się wówczas w sposób płynny, a klient zostaje zabrany bezpośrednio spod domu lub innego wskazanego miejsca.

W skład floty wchodzi już ponad 300 niezawodnych busów. Wszystkie z tych, które wysyłamy na drogę, odznaczają się przestronnością, wygodnymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo na żywo zlokalizować interesującego nas busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania