Busy do Belgii
Lublin

Szukasz busa do Belgii z Lublina? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

 

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Lublina prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Lublinie i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Lublina do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy żwawo z Polski do miast i miasteczek w Belgii. Do pokonania którejś z wielu dróg służą nam nowoczesne busy. Przewozimy nimi pasażerów, którzy szukają perspektyw na Zachodzie. Wywodzą się oni z rozmaitych stron kraju. Większość to mieszkańcy zachodnich i centralnych regionów Rzeczypospolitej, niemniej są i tacy, którzy postanawiają wyjechać ze wschodnich terytoriów. Dotyczy to na przykład województwa lubelskiego. Jego stolicą – co specjalnie nie dziwi, jest Lublin. Z niego to pochodził bohater słynnej książki Singera – tytułowy Sztukmistrz z Lublina. Miasto to przyciąga turystów z całej Polski. Większość udaje się na rynek, by zwiedzać tamtejsze zabytki. Pasjonaci natury z kolei udają się kawałek za miasto, żeby spędzić jak najwięcej czasu na łonie przyrody. Nie zapominajmy, że Lublin to węzeł komunikacyjny. Stąd też każdego roku ludzie wyruszają z niego na Zachód.

Przewozy do Belgii Lublin

Chcesz udać się z malowniczego Lublina do Belgii? Zatem zapraszamy na pokład któregoś z naszych busów. Wchodzi on w skład rozbudowanej floty. Wyjazd ze stolicy Lubelszczyzny na Zachód to podróż wielogodzinna. Stąd też dokładamy starań, żeby odbyła się jak należy. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Służą temu liczne udogodnienia – między innymi klimatyzacja czy funkcjonalne siedziska. 

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania