Busy do Belgii
Podlaskie

Szukasz busa do Belgii z podlaskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Podlasia prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Białymstoku, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa podlaskiego i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z podlaskiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Wielu naszych rodaków żyje i pracuje na stałe lub sezonowo za granicą. Znaczna ich część znajduje się na Zachodzie. Wśród krajów zachodniej Europy często odwiedzają Belgię. Zjawisko to odnotowujemy nie od dziś. Pierwsi bowiem osadnicy z Polski dotarli do niej w XIII wieku. W następnych stuleciach w wielu belgijskich miastach bywali Jan Dantyszek oraz Jan Łaski. Te bogate tradycje kontynuują dziś inni Polacy. Chcąc im ułatwić transport, oferujemy przewozy międzynarodowe. Wyruszamy ze wszystkich polskich regionów. Nie tylko zachodnich, lecz także tych wysuniętych dalej na wschód. Dotyczy to choćby województwa podlaskiego. Zabieramy pasażerów z dużych miast, jak Białystok, Suwałki, Łomża, Choroszcz oraz okalających je terenów. Następnie jedziemy do Brukseli, Charleroi, Antwerpii, Gandawy czy Brugii. 

Przewozy do Belgii Podlaskie

Podróżowanie naszymi busami to sprawdzona forma przemieszczania się z kraju do kraju. Wiąże się z nią szereg udogodnień. Jednym z nich jest możliwość transportu osoby ze wskazanego adresu pod wybrany adres. Pasażer więc odbywa podróż w sposób komfortowy – a stres, niepotrzebny, zostaje mu oszczędzony. 

W skład floty wchodzi już ponad 300 niezawodnych busów. Wszystkie z tych, które wysyłamy na drogi, odznaczają się przestronnością, wygodnymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo zlokalizować na żywo konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania