Busy do Belgii
Pomorskie

Szukasz busa do Belgii z pomorskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Pomorza prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Gdańsku, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa pomorskiego i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z pomorskiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Polacy chętnie udają się do rozmaitych krajów. Często wyruszają na Zachód. Wśród państw zachodnioeuropejskich nierzadko odwiedzają Belgię graniczącą z Holandią i Niemcami. Nasi rodacy są na tych ziemiach obecni od wielu stuleci. Po raz pierwszy odnotowano ich obecność w XIII wieku. Nieco później Jan Dantyszek, który korespondował z Erazmem z Rotterdamu, bywał w wielu belgijskich miastach. A w jednym z nich wykładał teolog Jan Łaski. Aktualnie rodacy kierują się do Belgii w różnych celach, przeważnie ekonomicznych. Aby zapewnić im transport, regularnie wysyłamy busy z Polski do Belgii. Wyruszamy ze wszystkich województw, także z pomorskiego. Kiedy przez nie przejeżdżamy, zatrzymujemy się na życzenie klientów zarówno w prężnym Trójmieście, Słupsku, jak i skromnieszych i mniej znanych wsiach i miasteczkach. Następnie kierujemy się do wybranego miejsca w ojczyźnie Tintina.

Przewozy do Belgii Pomorskie

Popularnością u podróżnych cieszy się komfortowa usługa przewozu ze wskazanego adresu pod wybrany adres. Zatrzymamy się na miejscu, który wybierze klient, aby go zabrać w możliwie jak najpłynniej przebiegającą podróż. Pasażer więc usiądzie spokojnie w fotelu, aby dotrzeć do Brukseli, Liege, Charleroi, Gandawie czy innej belgijskiej miejscowości.

W skład floty wchodzi już przeszło 300 bezawaryjnych busów. Wszystkie z tych, które wysyłamy na drogi, odznaczają się przestronnością, ergonomicznymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo na żywo zlokalizować konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania