Busy do Belgii
Radom

Szukasz busa do Belgii z Radomia? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Radomia prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Radomiu i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Radomia do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Z dużą częstotliwością przemieszczamy się między Polską a krajami zachodniej Europy. Dojeżdżamy busem między innymi do Belgii. Kursujemy tam, by zawieźć pasażerów do wskazanych przez nich miejsc. Podróżni ci wywodzą się z rozmaitych stron. Przeważnie są to mieszkańcy zachodnich i centralnych połaci kraju. Część z nich postanawia wyruszyć z Mazowieckiego. Wielu decyduje się wyjechać z Warszawy, ale nie brakuje też chętnych z Radomia. Cóż, jest to z wielu powodów atrakcyjne miasto. Odbywają się w nim na przykład pokazy lotnicze Radom Air Show, które przyciągają nie tylko pasjonatów awiacji, lecz również całe rodziny z dziećmi. Poza tym turyści zwiedzają mury miejskie czy podziwiają Dom Gąski. A miłośnicy zieleni kierują swe kroki ku Leśniczówce. Radom to też ważny dla regionu węzeł komunikacyjny. Z niego więc niektórzy radomianie udają się na Zachód.

Przewozy do Belgii Radom

Jeśli więc zamierzasz pojechać z Radomia do Belgii – polecamy nasze usługi. I zapraszamy do busa, którym wspólnie dotrzemy do Brukseli, Charleroi, Antwerpii czy innej belgijskiej miejscowości. Do pokonania jest ponad tysiąc kilometrów, stąd też dokładamy starań, by podróż upłynęła dla wszystkich w jak najprzyjemniejszej atmosferze, czemu też służą liczne udogodnienia.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania