Busy do Belgii
Rzeszów

Szukasz busa do Belgii z Rzeszowa? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Rzeszowa prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Rzeszowie i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Rzeszowa do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy z dużą częstotliwością między Polską a zachodnią Europą. Docieramy między innymi do wszystkich regionów w Belgii. Wyruszamy do nich ze wszystkich województw. Więcej naszych pasażerów wywodzi się z tych zachodnich, choć nie brakuje również podróżnych mieszkających bliżej wschodniej granicy. Odnosi się to na przykład do Podkarpacia. Największym ośrodkiem miejskim i stolicą województwa podkarpackiego jest Rzeszów. Znajdują się w nim liczne zabytkowe obiekty oraz inne atrakcje. Mieszczą się w nim choćby liczne świątynie z różnych epok architektonicznych i historycznych, a także Muzeum Dobranocek (jedyne takie w kraju!). Miłośnicy wypoczynku udają się na kąpielisko miejskie, a pasjonaci przyrody – w tym także ornitologowie – kierują swą uwagę w stronę rezerwatu przyrody “Lisia Góra”. Rzeszów to także węzeł komunikacyjny. Wiele osób tu przybywa i wyrusza stąd dalej – na przykład na Zachód.

Przewozy do Belgii Rzeszów

Jeśli więc chcesz udać się z Rzeszowa do Belgii, zapraszamy na pokład jednego z naszych busów. Wszystkie pojazdy, jakie wysyłamy na drogi, odznaczają się wysokimi standardami wygody i bezpieczeństwa – świadczą o tym klimatyzacja, przestronny luk bagażowy i funkcjonalne siedziska z lampkami. Jest to istotne także z tego względu, że podróżni pokonują z nami zwykle wieleset kilometrów, by ostatecznie dotrzeć do celu, którym jest jakiekolwiek miasto czy mniejsza miejscowość w ojczyźnie Tintina.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania