Busy do Belgii
Szczecin

Szukasz busa do Belgii z Szczecina? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Szczecina prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Szczecinie i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Szczecina do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Udajemy się regularnie z Polski do krajów zachodniej Europy, między innymi jeździmy do Belgii. Wyruszamy tam busami razem z pasażerami. Oni wywodzą się z rozmaitych polskich województw. Dotyczy to również mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Stolicą tego prężnego regionu jest Szczecin. Miasto to znane jest z atrakcyjnej architektury, która wabi i zagranicznych turystów. Zwiedzić na pewno warto Zamek Książąt Pomorskich. To majestatyczny budowla. Warto ujrzeć wszystkie jej skrzydła, a w szczególności północne, w której mieści się Krypta Gryfitów, a w niej – 6 sarkofagów. Miłośnicy spacerów udają się na bulwary, by podziwiać nadrzeczne budownictwo. Trzeba też zauważyć, że Szczecin to również węzeł komunikacyjny, z czego korzystają podróżni udający się na Zachód.

Przewozy do Belgii Szczecin

Jeśli planujesz wyjechać ze Szczecina do ojczyzny Tintina, wówczas zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy komfortowe i nade wszystko bezpieczne podróże. Dotrzemy tam, dokąd chcesz dojechać, czy to do Brukseli, Antwerpii, Gandawy, czy innej jeszcze miejscowości. Obsługujemy bowiem całą Belgię. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania