Busy do Belgii
Wielkopolskie

Szukasz busa do Belgii z wielkopolskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Wielkopolski prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Poznaniu, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa o i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z wielkopolskiego do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Dokądkolwiek by się nie wyruszyło, z pewnością znajdzie się tam rodaków. Polacy bowiem od lat wyruszają do obcych krajów, by osiąść w nich na stałe bądź na jakiś czas. Zjawisko to utrzymuje się od lat, a właściwie – od stuleci. Dotyczy to chociażby Belgii, do której Polacy przybyli po raz pierwszy już w XIII wieku, kiedy to zaczęli się tam osiedlać. Kilka wieków później w jednym z większych belgijskich miast, Gandawie, żył i działał jako myśliciel wielki Jan Dantyszek. Do tej pory Polacy stanowią w Belgii dość liczną grupę obcokrajowców. Wielu z nich mieszka tam i pracuje, niektórzy przyjeżdżają jako pracownicy sezonowi. Z myślą o nich wszystkich organizujemy przewozy busami z wszystkich województw w Polsce. Pokonujemy więc także drogę z Wielkopolski do Belgi. Kursujemy nie tylko przez tak prężne ośrodki miejskie jak Poznań, Kalisz, Leszno, kolebkę naszego kraju Gniezno, ale również przez mniej znane miejscowości. Zabrawszy z nich pasażerów, kierujemy się wytrwale do rozmaitych miejsc w ojczyźnie Tintina.

Przewozy do Belgii Wielkopolskie

Podróż busem z Wielkopolski do Belgii wiąże się z szeregiem udogodnień. Jednym z nich jest możliwość odbycia jazdy z adresu pod adres. To proste i wygodne rozwiązanie. Polega ono na tym, że klient przed wejściem na pokład podaje dwa miejsca – z którego wyrusza oraz destynację. Po wejściu do pojazdu może się zrelaksować w oczekiwaniu na spokojne dotarcie do celu.

W skład floty wchodzi już przeszło 300 sprawnych wehikułów. Wszystkie te, które wysyłamy na drogi, odznaczają się wolną przestrzenią, ergonomicznymi siedzeniami z lampkami i pakownym lukiem bagażowym. A za sprawą darmowej aplikacji łatwo na żywo zlokalizować konkretnego busa!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania