Busy do Belgii
Wrocław

Szukasz busa do Belgii z Wrocławia? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Wrocławia prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca we Wrocławiu i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Wrocławia do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Regularnie docieramy do trzech krajów Europy Zachodniej. Jeden z nich to Belgia, znana nam choćby z bohatera komiksu Tintina. Podróże realizujemy przy pomocy nowoczesnych busów. Towarzyszą nam pasażerowie z wielu stron kraju. Znaczna ich część wyjeżdża z zachodnich województw, na przykład dolnośląskiego. Jego stolica to Wrocław, jedno z ciekawszych historycznie i turystycznie miast w naszej ojczyźnie. Przyciąga więc turystów nie tylko z pozostałych obszarów Polski, lecz i z zagranicy. Turyści udają się przeważnie na Ostrów Tumski, na której znajduje się wiele zabytkowych świątyń oraz innych budowli. Miłośnicy zieleni kierują się zaś do Parku Szczytnickiego, choćby po to, by odwiedzić… japoński pawilon. Jest to na pewno pewien powiew egzotyki, choć niektórym on nie wystarcza, dlatego decydują się na dalszy wyjazd – do Belgii.

Przewozy do Belgii Wrocław

Jeśli chcesz wyjechać z Wrocławia do Belgii, wówczas zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy zatem na pokład któregoś z pojazdów. Wyjazd zajmuje nieco czasu, stąd też troszczymy się o to, by został zapamiętany jako komfortowy i bezpieczny. Pomagają to osiągnąć liczne udogodnienia, wśród których wymieńmy klimatyzację, wygodne siedziska z lampkami (przy których można czytać w trakcie zmroku) czy przestrzenny luk bagażowy. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania