Busy do Belgii
Zielona Góra

Szukasz busa do Belgii z Zielonej Góry? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Belgii z Zielonej Góry prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Zielonej Górze i przetransportuje do Belgii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Zielonej Góry do Belgii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy prężnie z Polski do krajów zachodniej Europy. Docieramy także do Belgii. Kursujemy busami wraz z pasażerami, którzy wywodzą się z rozmaitych stron kraju. Niektórzy postanawiają wyjechać z Lubuskiego. Głównie dotyczy to mieszkańców stolicy regionu, czyli Zielonej Góry. Jej nazwa jest nieco myląca, w pobliżu bowiem nie uświadczymy górskich szczytów. Za to miłośnicy wędrówek powinni zadowolić się spacerowaniem po malowniczych pagórkach. Poza nimi warto udać się do terenów zabudowanych i zobaczyć dwa pomniki związane z winem i winobraniem. Jeden przedstawia atrakcyjną kobietę, drugi jest twórczą wariacją na temat tego, jak mógłby wyglądać bóg wina – Bachus. Coroczne święto – nazywane Winobraniem – przyciąga turystów z innych regionów kraju. Niektórzy podróżni decydują się na dalszą wyprawę, choćby do Belgii.

Przewozy do Belgii Zielona Góra

Jeżeli chcesz wyjechać z Zielonej Góry do Belgii Brukseli, Antwerpii, Gandawu, Brugii itd., to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy na pokład któregoś z regularnie serwisowanych pojazdów. Wyprawa zajmie nieco godzin, stąd też istotne jest, by upłynęła w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Pomocne w realizacji takiego celu są udogodnienia w rodzaju klimatyzacji, wygodnych siedzisk, przestronnego wnętrza oraz inne. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania