Busy do Berlina
Katowice

Szukasz busa do Berlina z Katowic? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Berlina z Katowic prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Katowicach i przetransportuje do Berlina gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Katowic do Berlina online i postaw na komfortową podróż!

Kursujemy żwawo między Polską a Niemcami. Podróże odbywamy przy pomocy komfortowych busów. A towarzyszą nam pasażerowie, którzy wywodzą się z rozmaitych stron Rzeczypospolitej. Niektórzy z nich wywodzą się z Górnego Śląska. Wówczas postanawiają pojechać z Katowic do Berlina. Stolica zachodniego sąsiada imponuje pod wieloma względami. Zaliczana jest do największych i najludniejszych ośrodków miejskich w Europie. Nazywana jest też “tyglem kultur”, na co wpływ mają przybysze ze wszystkich stron świata. Wśród nich znajduje się też wielu naszych rodaków, którzy zwykle udają się na Zachód, by podjąć pracę. I znajdują ją w wielu sektorach – na przykład w przemyśle bądź usługach. Z kolei w wolnym czasie zwiedzają berlińskie zabytki. Podziwiają na przykład neorenesansowy ratusz czy piękny pałac Charlottenburg. Być może są też tacy śmiałkowie, którzy przemierzają Szlak Muru Berlińskiego.

Jeśli więc chcesz pojechać z Katowic do Berlina, wówczas zachęcamy do zajęcia miejsca w którymś z naszych busów. Oferujemy bowiem kompleksowe usługi przewozowe. Proponujemy między innymi przejazd “door to door”. Poza tym dokładamy starań, aby  podróż okazała się jak najwygodniejsza oraz bezpieczna. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania