Busy do Berlina
Wrocław

Szukasz busa do Berlina z Wrocławia? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Berlina z Wrocławia prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz- GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca we Wrocławiu i przetransportuje do Berlina gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd do Berlina z Wrocławia online i postaw na komfortową podróż!

Suniemy żwawo z Polski do Niemiec. W ten sposób przewozimy pasażerów, którzy udają się w podróż z różnych stron Rzeczypospolitej. Niektórzy z nich wywodzą się z Dolnego Śląska. Nie brakuje na przykład pasażerów, którzy kierują się w stronę Berlina. Jest to stolica zachodniego sąsiada, która leży stosunkowo blisko polskiej granicy. Miasto to znane jest jako tygiel kultur. Wśród przybyszów, którzy się w nim znajdują, jest też znaczna liczba naszych rodaków. Docierają do grodu nad Szprewą przeważnie po to, aby w nim pracować. Zatrudnienie znajdują w rozmaitych sektorach gospodarki, często odnosi się to do przemysłu oraz usług. W Berlinie prężnie rozwijają się gałęzie przemysłu maszynowego oraz elektronicznego. Poza tym znany jest on również jako ośrodek kulturalny, handlowy oraz turystyczny. W wolnym więc czasie Polacy oglądają Pałac Charlottenburg lub też podążają Szlakiem Muru Berlińskiego, który mierzy aż 160 kilometrów.

Jeśli zatem chcesz pojechać busem z Wrocławia do Berlina, to proponujemy kompleksowe usługi przewozowe. Każdego dnia znajdujemy się na drogach wiodących z Polski do Niemiec. Podróżujemy nowoczesnymi pojazdami, które spełniają surowe wymogi komfortu oraz bezpieczeństwa. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania