Busy do Berlina z
Krakowa

Szukasz busa do Berlina z Krakowa? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

 

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Berlina z Krakowa prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Krakowie i przetransportuje do Berlina gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd do Berlina z Krakowa online i postaw na komfortową podróż!

Przemieszczamy się żwawo busami między Polską a Niemcami. Obsługujemy całe obydwa kraje. Stąd też zdarza nam się zabierać pasażerów z Krakowa, by przewieźć ich do Berlina. Miasto to imponuje swoimi rozmiarami oraz różnorodnością. Zaliczane jest bowiem do największych nie tylko w samych Niemczech, lecz również w całej Europie. Poza tym nazywane jest często “tyglem kultur”. Współtworzą go ludzie wywodzący się z rozmaitych stron świata. A wśród nich są także nasi rodacy, którzy udają się do stolicy zachodniego sąsiada przeważnie  w celach ekonomicznych. Znajdują więc zatrudnienie w wielu sektorach, które budują niemiecką gospodarkę. Przy czym Berlin to też istotny dla regionu ośrodek handlowy i turystyczny. Również i Polacy w wolnym czasie przechadzają się zabytkowymi uliczkami tego miasta, a co odważniejsi udają się na Szlak Muru Berlińskiego.

Jeśli więc masz zamiar pojechać z Krakowa do Berlina – zapraszamy na pokład nowoczesnego pojazdu. Kursujemy regularnie, także w weekendy. Dokładamy też starań, by zapewnić możliwie jak najwygodniejszy i najbardziej bezpieczny przejazd. Za komfort podróży odpowiadają liczne udogodnienia, wśród których znajdują się między innymi funkcjonalne siedziska. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania