Busy
do Brukseli

Szukasz busa do Brukseli z Polski? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Brukseli z Polski prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Polsce i przetransportuje do Brukseli gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Polski do Brukseli online i postaw na komfortową podróż!

Wyruszamy z Polski do zachodniej Europy o różnych porach dnia. Regularnie kursujemy między innymi do Belgii. Jeździmy busami wraz z pasażerami. Podróżni wywodzą się z rozmaitych stron naszego kraju, dlatego też obsługujemy wszystkie województwa. Niektórzy klienci wybierają się na przykład do Brukseli, aby zwiedzić to jedno z największych belgijskich miast lub też znaleźć w nim posadę. W tej miejscowości nie brakuje turystów w

z przeróżnych części świata. Podziwiają oni wiele zabytkowych obiektów, a także nowoczesne budowle, które powstały w ostatnich latach. Większość odwiedzających nie może sobie odmówić ujrzenia posągu przedstawiającego siusiającego chłopca. Symbolizuje on umiłowanie wolności i stanowi wizytówkę miasta.

Jeżeli więc chcesz się udać z któregokolwiek polskiego regionu do Brukseli, zapraszamy na pokład ekologicznego pojazdu. Uświadczysz na nim licznych udogodnień. Wszakże zwracamy uwagę na to, aby droga licząca setki kilometrów nie dłużyła się i została pokonana przez podróżnych w miłej atmosferze. Jazdę umilają klimatyzowane wnętrze wehikułu czy funkcjonalne siedziska. 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Proponujemy też ściągnąć darmową aplikację umożliwiającą monitorowanie przejazdu interesującego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania