Busy do
Hamburga z
Katowic

Szukasz busa do Hamburga z Katowic? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Hamburga z Katowic prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w mieście, czy mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Katowicach i przetransportuje do Hamburga gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Katowic do Hamburga online i postaw na komfortową podróż!

Regularnie suniemy z Polski do Niemiec oraz w odwrotnym kierunku. Poruszamy się busami, w których znajdują się pasażerowie z rozmaitych stron kraju. Dość liczni wywodzą się z Górnego Śląska, w tym z największego ośrodka miejskiego, jaki się w nim znajduje, czyli z Katowic. Udają się oni do większych i mniejszych miast zachodniego sąsiada. Zdarza się i tak, że podróżują do Hamburga, czyli zdecydowanie okazalszego ośrodka miejskiego. Dość powiedzieć, że mieszka w nim prawie dwa miliony ludzi, czyli w Niemczech mniej ludny jest tylko Berlin. Pewną część mieszkańców stanowią obcokrajowcy. Wśród nich są też Polacy, którzy znajdują na przykład zatrudnienie w rozmaitych sektorach prężnie się rozwijającego przemysłu. Hamburg leży nad Morzem Północnym, mieści się w nim potężny port morski. Także z tego powodu miasto uchodzi za centrum handlowe. Przy czym, jako że ma średniowieczny rodowód, nie brakuje w nim również atrakcji dla turystów. Z pewnością niejeden smakosz wybierze się do muzeum czekolady.

Być może zaliczasz się do nich, a jeśli nie, lecz chcesz pojechać z Katowic do Hamburga w innym celu, wówczas zapraszamy na pokład naszego nowoczesnego pojazdu. Znajdziesz w nim liczne udogodnienia – klimatyzację, komfortowe siedziska – za sprawą których wielogodzinna podróż pozostanie we wspomnieniach jako miło spędzony czas. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania