Busy do Holandia
Włocławek

Szukasz busa do Holandii z Włocławka ? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Włocławka prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w mieście, czy mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Włocławku i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Włocławka do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Holandia jest popularnym kierunkiem Polaków udających się za granicę. Z myślą o nich pokonujemy drogi między Polską a Niderlandami. Pasażerowie wywodzą się z przeróżnych ziem ojczyzny, choćby z Kujawsko-Pomorskiego. Jedną z bardziej urokliwych miejscowości tego regionu jest Włocławek. Każdy powinien znaleźć w nim odpowiedni dla siebie zakątek. Ludzie chcący odpocząć od zgiełku i pragnący pooddychać nieco świeższym powietrzem udają się do Parku im. Sienkiewicza, w którym pięknie wiosną śpiewają ptaki. Pasjonaci unikatowych zabytków z przyjemnością obejrzą z bliska remizę strażacką wzniesioną w 1905 roku. Tczew jest też miejscem, z którego wiodą drogi na Zachód.

Przewozy do Holandii Włocławek

Jeśli zaliczasz się do tych, którzy zdecydowali się opuścić Włocławek na rzecz Holandii, proponujemy kompleksowe usługi przewozowe. Podróż z Kujawsko-Pomorskiego do Brukseli, Charleroi, Brugii czy innej miejscowości w Niderlandach trwa zwykle wiele godzin, w końcu trzeba też przejechać przez Niemcy. Niemniej nawet dłuższy czas spędzony w busie może być zapamiętany jako przyjemny. Szczególnie wtedy, kiedy pojazd wyposażony jest w liczne udogodnienia. Zaliczymy do nich klimatyzację, komfortowe siedziska czy przestronny pokład.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu. 

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania