Busy do Holandii
Gdańsk

Szukasz busa do Holandii z Gdańska? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Gdańska prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Gdańsku i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Gdańska do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Regularnie przemieszczamy się busami między Polską a Holandią. Robimy to po to, by zawieźć pasażerów z całej Polski do wybranych przez nich miejsc. Obsługujemy cały kraj. Nierzadko wyjeżdżamy z województwa pomorskiego. Jego stolicą, a zarazem jednym z większych i bardziej znanych polskich miast jest Gdańsk. Przyciąga on turystów nie tylko z odległych zakątków Polski, lecz właściwie z całego świata, nie wykluczając Dalekiego Wschodu. I jest to zrozumiałe, w końcu Gdańsk o średniowiecznym rodowodzie ma się czym poszczycić. Na uwagę odwiedzających zasługuje fontanna Neptuna położona niedaleko majestatycznego ratusza, a także Dwór Artusa, który można podziwiać z zewnątrz oraz zwiedzać jego wnętrza. Dla wielu podróżnych dużą zaletę stanowi bliskość Morza Bałtyckiego. Gdańsk, o czym należy wspomnieć, to także miejsce, z którego jego mieszkańcy postanawiają udać się na Zachód, choćby do Holandii.

Przewozy do Holandii

Zainteresowanych wyjazdem z Gdańska do Holandii zapraszamy do naszych busów. Wszystkie pojazdy, jakie wysyłamy na drogi, odznaczają się wysokimi standardami wygody i bezpieczeństwa. To bardzo istotne szczególnie w przypadku tych dalszych wyjazdów. Ważne, by podróżny docierał na miejsce w pogodnym nastroju. Sprzyjają temu rozmaite udogodnienia, na przykład klimatyzacja, przestronny pokład i luk bagażowy, a także ergonomiczne siedzisko. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania