Busy do Holandii
Gdynia

Szukasz busa do Holandii z Gdyni? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Gdyni prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Gdyni i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Gdyni do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Regularnie znajdujemy się na drogach wiodących z Polski do Holandii. Przewozimy bowiem busami pasażerów z całej Polski. Wywodzą się oni zarówno z jej zachodnich, jak i wschodnich stron. W pierwszych znajduje się między innymi województwo pomorskie. Mieści się w nim aglomeracja trójmiejska. W jej skład wchodzi Gdynia, jedno z większych i bardziej znanych polskich miast. Niegdyś było ono maleńką wioską rybacką, ale z biegiem lat dzięki skutecznemu planowaniu i dużym ambicjom przekształciło się w nowoczesny port morski. Dziś przyciąga tak szukających pracy, jak i turystów. Podróżni odwiedzają na przykład bardzo oryginalne muzea, jedno mieści się na zasłużonym okręcie ORP Błyskawica, a drugie na pokładzie statku Dar Pomorza. Niewątpliwą atrakcją jest także bliskość morza. Niektórzy uznają też Gdynię za odpowiednie miejsce do tego, by wyruszyć z niego w świat – na przykład do Holandii.

Przewozy do Holandii Gdynia

Zainteresowanych przejazdem z Gdyni do H olandii zapraszamy do naszego busa. Będzie on przygotowany na wielogodzinną podróż. Dokładamy bowiem wszelkich trosk, aby zapewnić pasażerom komfort i bezpieczeństwo jazdy. Służą temu choćby klimatyzacja, przestronny pokład i luk bagażowy czy praktyczne fotele. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania