Busy do Holandii
Kielce

Szukasz busa do Holandii z Kielc? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Kielc prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Kielcach i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Kielc do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy z dużą regularnością z Polski do Holandii. Drogi pokonujemy busami, a na ich pokład zabieramy pasażerów z rozmaitych województw. Większość postanawia udać się do Niderlandów z zachodnich terenów kraju, przy czym nie brakuje również chętnych z nieco odleglejszych stron, na przykład ze Świętokrzyskiego. Jego stolicą są Kielce, znane ze scyzoryków i latających siekier, ale to nie jedyne rzeczy, z którymi powinny być kojarzone. Są przecież pięknym miastem zasobnym w atrakcje. U dzieci i dorosłych zainteresowanie budzi Muzeum Zabawy i Zabawek, starsi zwiedzający z łezką w oku przyglądają się misiom, które kiedyś były ich przyjaciółmi. Z kolei eksploratorzy chętnie udają się do Jaskini Raj, położonej zaledwie 11 kilometrów od Kielc, w której to odkryto narzędzia krzemienne neandertalczyków. Przy czym ci, którzy szukają innych nieco perspektyw, postanawiają wybrać się na Zachód.

Przewozy do Holandii Kielce

Jeśli planujesz wyjechać z Kielc lub okolic do Holandii, wówczas zapraszamy na pokład naszego busa. Wyprawa ze Świętokrzyskiego nie należy do najkrótszych, stąd też troszczymy się o zapewnienie podróżnym najlepszych warunków jazdy. Służą temu takie elementy wyposażenia pojazdu jak klimatyzacja, funkcjonalne siedziska czy przestronny luk bagażowy. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania