Busy do
Holandii Lubuskie

Szukasz busa do Holandii z lubuskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z lubuskiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Zielonej Górze, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa lubuskiego i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z lubuskiego do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Polacy nieustannie wyjeżdżają na Zachód, przeważnie, aby pracować, czasem także w celach turystycznych. Wśród krajów docelowych niesłabnącą popularnością cieszy się Holandia. Największą wśród rodaków z zachodnich czy centralnych terenów Polski, ale nie brakuje również podróżnych obierających ten kierunek z województw wschodnich. Z myślą o wszystkich wyjeżdżających organizujemy przejazdy z całego kraju. Kursujemy zatem również z Lubuskiego. Zabieramy pasażerów zarówno z jego stolicy, Zielonej Góry, prężnych miast pokroju Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli czy Żagania, jak i mniej znanych miejscowości. Na specjalnie życzenie klienta odbieramy go ze wskazanego adresu i zawozimy do pożądanej destynacji. 

Przewozy do Holandii Lubuskie

Każdego dnia, także w weekendy, nasze busy przemierzają drogi na relacji Polska-Holandia. I nie ma tu znaczenia pora dnia – bo wyruszamy i rano, i wieczorem. Elastyczne połączenia to tylko jeden z elementów ułatwiających podróżnym przejazd. Kolejnymi są wygoda i bezpieczeństwo usługi przewozowej. Za pierwszą odpowiadają ergonomiczne siedzenia z lampkami, nawiew przynoszący orzeźwienie w cieplejsze dni i  przestronność pokładu; za drugie – cykliczne serwisowanie pojazdów wchodzących w skład floty. 

Wspomnijmy jeszcze o promocjach, o których informujemy w osobnej zakładce, konkurencyjnych cenach i nowatorskiej aplikacji, przez którą monitoruje się na bieżące miejsce pobytu danego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania