Busy do Holandii
Małopolskie

Szukasz busa do Holandii z małopolskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z małopolskieo prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Krakowie, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa małopolskiego i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z małopolskiego do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Wyjazdy zagraniczne wciąż są popularne wśród Polaków i nie wygląda na to, by coś się miało w tym względzie zmienić. Wielu decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych. Wówczas jednym z liczniej wybieranych celów podróży jest Holandia. Nasi rodacy wyruszają do niej ze wszystkich zakątków w kraju. Najczęściej z zachodnich województw, nieco rzadziej ze wschodnich. Oferujemy więc przewozy busami z każdego polskiego regionu. Jednym z nich jest Małopolska. Obsługujemy ją, wyruszając zarówno ze znanych miast w rodzaju Krakowa, Tarnowa, Nowego Sączu, Oświęcimia czy Chrzanowa, jak i nieco mniej rozpoznawalnych miejscowości, w tym także urokliwych wsi. Dodatkowo oferujemy usługę przewozu z adresu pod adres (z ang. door to door). Pozwala ona klientowi tak organizować czas, aby stracił go jak najmniej.

Przewozy do Holandii Małopolskie

Czy piątek, czy świątek – codziennie znajdujemy się na drogach z Polski do Holandii. Klienci mają zatem możliwość przejechania się w dzień powszedni bądź weekend, a także o rozmaitych porach (choćby rano czy wieczorem). Jakakolwiek by ona była, podróżny ma pewność, że bus, do którego wsiądzie, będzie spełniać surowe wymogi komfortu i bezpieczeństwa. Na jego wyposażenie składają się między innymi takie elementy jak: funkcjonalne siedziska z nieodłącznymi lampkami, klimatyzacja czy przestronność.

Wspomnijmy jeszcze o promocjach, o których informujemy w odrębnej zakładce, przystępnych cenach i nowatorskiej aplikacji, przez którą monitoruje się na żywo miejsce pobytu danego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania