Busy do Holandii
Opole

Szukasz busa do Holandii z Opola? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Opola prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Opolu i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Opola do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy do Holandii z wielu miejsc w Polsce. Tak właściwie to obsługujemy cały kraj, wysyłając busy ze wszystkich województw. Działamy więc i na wschodzie Rzeczypospolitej, i na jej zachodnich ziemiach. Na południowym zachodzie leży Opolszczyzna, która dopiero od kilkudziesięciu lat stanowi zwarty region. Niemal w całości składa się z części Górnego i Dolnego Śląska. Kursujemy zarówno z dużych miast tego obszaru, jak i tych nieco skromniejszych. Do pierwszych zaliczymy niewątpliwie stolicę województwa opolskiego, czyli Opole, od którego wzięło ono swoją nazwę. Miasto to słynie przede wszystkim z festiwalu polskiej piosenki, choć uwodzi turystów także z innych powodów. Niektórych z nich przyciągają położone nad wodą tereny nazywane “opolską Wenecją”. Miłośnicy przyrody zaś wytchnienie odnajdują na położonej blisko centrum Wyspie Bolko. Czas na niej lubią spędzać również opolanie – przy czym nieraz postanawiają udać się na dalszą wyprawę do Holandii.

Przewozy do Holandii Opole

Zapraszamy zatem na pokład naszego pojazdu. Te wyposażone są w szereg udogodnień umożliwiających odbycie podróży w bezpieczny oraz komfortowy sposób. To istotne, by wiele godzin spędzonych w busie kojarzyło się z sympatycznie spędzonym czasem. Pomocne w tym są: ergonomiczne siedzenia, klimatyzacja czy duża przestronność. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania