Busy do Holandii
Podkarpackie

Szukasz busa do Holandii z podkarpackiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z podkarpackiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Rzeszowie, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa podkarpackiego i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z podkarpackiego do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Widok naszych rodaków wyruszających za granicę – głównie z pobudek ekonomicznych – od lat jest powszednim widokiem. Do popularniejszych kierunków zaliczamy z pewnością kraj słynący z tulipanów i chodaków – Holandię. Polacy wyjeżdżają do niej nie tylko z bliższych jej terenów, więc północno- i południowo-zachodnich, lecz również tych nieco bardziej oddalonych. Dlatego wysyłamy busy relacji Polska-Niderlandy ze wszystkich regionów w Polsce. Nie pomijamy także usytuowanego na południowym wschodzie Podkarpacia. Realizujemy połączenia nie tylko z Rzeszowa, Przemyśla, Mielca, Stalowej Woli czy Tarnobrzegu, ale również z tych mniej ludnych miejscowości, w tym także wsi. Kolejną dogodność stanowią oferowane przez nas przejazdy z adresu pod adres. Podróżny zawczasu podaje więc dwie lokacje: odjazdu i dojazdu.

Przewozy do Holandii Podkarpackie

Codziennie jesteśmy na drogach wiodących z Holandii do Polski, zarówno w dni powszednie, jak i weekendy. Dotyczy to rozmaitych pór dnia, nie wyłączając wczesnych poranków oraz późnych wieczorów. Klient szybko więc wybierze dogodny termin przejazdu. A spędzi go w wygodnym i pewnym pojeździe. Busy, którymi przewozimy osoby, mają na wyposażeniu: klimatyzację, ergonomiczne siedzenia z nieodzownymi lampkami i odznaczają się swobodną przestrzenią. Aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa, cyklicznie przeglądamy busy, a gdy zachodzi taka potrzeba – wymieniamy je na nowocześniejsze modele.

Wspomnijmy jeszcze o promocjach, o których informujemy w odrębnej zakładce, przystępnych cenach i nowatorskiej aplikacji, przez którą monitoruje się na żywo miejsce pobytu danego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania