Busy do
Holandii Podlaskie

Szukasz busa do Holandii z podlaskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z podlaskiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Białymstoku, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa podlaskiego i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z podlaskiego do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Polacy wciąż licznie udają się w zagraniczne podróże. Nierzadko ich celem jest podreperowanie budżetu – wyruszają zatem do pracy. Jednym z popularniejszych kierunków od lat jest Holandia, od niedawna oficjalnie nazywana Niderlandami. Nasi rodacy wyjeżdżają do kraju słynącego z wiatraków najczęściej z zachodnich województw, lecz także  z pozostałych. Dlatego też, by odpowiedzieć na to zainteresowanie, wysyłamy busy z całej Polski. Nie pomijamy więc choćby Podlaskiego. Co więcej, nie obsługujemy wyłącznie tak znanych ośrodków miejskich jak Białystok, Suwałki czy Łomża, lecz odwiedzamy również skromniejsze, ale za to bardzo malownicze miejscowości. Kolejne udogodnienie stanowi usługa przewozu z adresu pod adres. Podróżnemu oszczędzony zostaje czas i nie musi się niepotrzebnie stresować.

Przewozy do Holandii Podlaskie

Każdego dnia nasze busy są na drogach prowadzących z Polski do Holandii, nie wyłączając chętnie wybieranych weekendów. Liczba połączeń ułatwia wybór klientowi tego najbardziej mu odpowiadającego. Dodatkowo – kursujemy o rozmaitych porach dnia, zatem zarówno rano, jak i wieczorem. Drogi te pokonujemy przy pomocy wygodnych i bezpiecznych, bo regularnie serwisowanych busów. Za komfort jazdy odpowiadają: praktyczne siedziska z lampkami, klimatyzacja oraz przestronność. 

Wspomnijmy jeszcze o promocjach, o których informujemy w odrębnej zakładce, przystępnych cenach i nowatorskiej aplikacji, przez którą monitoruje się na żywo miejsce pobytu danego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania