Busy do Holandii
Puławy

Szukasz busa do Holandii z Puław? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z Puław prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Puławach i przetransportuje do Niemiec gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Puław do Niemiec online i postaw na komfortową podróż!

Przemieszczamy się między Polską a Holandią. Robimy to przy pomocy busów. Na ich pokład zabieramy klientów z różnych stron kraju. Obsługujemy wszystkie województwa, włącznie z tym wysuniętym najbardziej na wschód – lubelskim. Na życzenie podróżnych zatrzymujemy się nie tylko w stolicy regionu, Lublinie, czy tak dużych miastach jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, lecz również z nieco mniejszych miejscowości, na przykład z Puław. Niegdyś przez krótki czas nazywane były Nową Aleksandrią, lecz szybko powrócono do historycznej nazwy. Miasto to przede wszystkim słynie z pałacu Czartoryskich, w parku dworskim znajduje się świątynia Sybilli, malowniczy pawilon ogrodowy w kształcie rotundy imitujący antyczną budowlę. Poza tym w  Puławach znajdują się również inne atrakcje. Niemniej niektórzy puławianie szukają innych perspektyw na Zachodzie.

Przewozy do Holandii Puławy

Jeśli wybierasz się z Puław do Holandii, wtedy proponujemy zająć miejsce w naszym busie. Jako że podróży tej nie zaliczamy do najkrótszych, istotne jest, by była komfortowa, a pasażer dotarł do celu wypoczęty i w dobrym nastroju. Służą temu rozmaite udogodnienia, między innymi funkcjonalne siedzenia oraz przestronny pokład. Oferujemy też wyjazd z podanego adresu i dotarcie we wskazane miejsce. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania