Busy do Holandii
Sopot

Szukasz busa do Holandii z Sopotu? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Sopotu prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Sopocie  i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Sopotu do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Kursujemy regularnie pomiędzy Polską a Holandią. Robimy to, by zapewnić transport rodakom, którzy udają się na Zachód w poszukiwaniu pracy lub też w celach turystycznych. Wywodzą się oni ze wszystkich polskich regionów. Pasażerowie więc wyruszają także z województwa pomorskiego. Wielu z nich to mieszkańcy Trójmiasta. Obok Gdańska i Gdyni w jego skład wchodzi Sopot. Ostatnie z nich ma charakter wypoczynkowy. Przyciąga zatem turystów nie tylko z Polski, lecz również dalszych ziem. Niemal wszyscy urlopowicze kierują się na molo, które stanowi unikatowy zabytek na skalę Europy i świata. Wielu odwiedzających chce także ujrzeć Operę Leśną, a w sezonie koncertowym, wysłuchać ambitnego recitalu. Imponującą budowlą jest Grand Hotel. Z drugiej strony Sopot to także baza wypadowa na Zachód. Z tego urokliwego miejsca wielu ludzi udaje się dalej, na przykład do Holandii.

Przewozy do Holandii Sopot

Tych, którzy postanawiają wyruszyć z Sopotu do Holandii, zapraszamy na pokład któregoś z naszych busów. Wszystkie te, które wysyłamy na drogi, cechują się wysokimi standardami wygody i bezpieczeństwa. To ważne, by podróżny wiele godzin jazdy spędził w komfortowych warunkach. Służą temu takie elementy wyposażenia, jak klimatyzacja, przestronny pokład i lub bagażowy czy ergonomiczne siedzisko. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania