Busy do Holandii
Świętokrzyskie

Szukasz busa do Holandii z świętokrzyskiego? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii z świętokorzyskiego prosto pod wskazany adres. Nieważne czy mieszkasz w Kielcach, innym mieście lub mniejszej miejscowości – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca województwa świętokrzyskiego i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 


Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z świętokrzyskiego do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Nie brakuje wśród Polaków chętnych do zagranicznych wyjazdów. Wielu z zainteresowanych na przykład kursuje między Polską a Holandią, zwykle w celach zarobkowych. Największa liczba rodaków wyrusza w drogę z zachodnich ziem naszego kraju. Ale regularnie w nieco dłuższą podróż udają się osoby z bardziej wschodnich regionów. Z myślą o nich wszystkich organizujemy przewozy busami do Niderlandów. Wyjeżdżamy z całej Polski. Dotyczy to więc także Świętokrzyskiego. Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do znanych miast w rodzaju Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego, zabytkowego Sandomierza czy Skarżyska-Kamiennej, lecz obejmuje także te mniejsze miejscowości i sielskie wsi. Kolejnym ukłonem w stronę pasażerów jest usługa przewozu z adresu pod adres (z ang. door to door). Nic mniej skomplikowanego, jak podać dwa miejsca: wyjazdu i docelowe. Potem pozostaje wsiąść wygodnie na pokład pojazdu i podziwiać mijane za oknem, wciąż się zmieniające krajobrazy.

Busy do Holandii Świętokrzyskie: codziennie

Aby klient nie miał problemów z rezerwacją przejazdu na dogodny termin – jeździmy codziennie, włącznie z weekendami. Dotyczy to i poranków, i wieczorów. A na drogach znajdują się wyłącznie sprawne pojazdy. Wszystkie używane do przewozu busy uprzednio serwisujemy i sprzątamy w nich. Na ich wyposażenie składa się wiele udogodnień, między innymi: ergonomiczne, przystosowane do dłuższej jazdy siedzenia, lampki oświetlające stanowiska, klimatyzacja i stosunkowo dużo swobodnej przestrzeni.

Wspomnijmy jeszcze o promocjach, o których informujemy w odrębnej zakładce, konkurencyjnych cenach i nowatorskiej aplikacji, przez którą monitoruje się na żywo miejsce pobytu danego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania