Busy do Holandii
Wrocław

Szukasz busa do Holandii z Wrocławia? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Wrocławia prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Wrocławiu i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Wrocławia do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Prężnie kursujemy między Polską a Holandią. Wyruszamy z wielu polskich regionów – jeżeli jest taka potrzeba, to wyjeżdżamy z każdego. Obsługujemy więc zarówno zachodnie, jak i wschodnie tereny Rzeczypospolitej. Do pierwszych zaliczymy Dolny Śląsk, który graniczy z Niemcami. Zabieramy pasażerów z dużych i mniejszych miejscowości Dolnośląskiego. Wiele zgłoszeń otrzymujemy z jego stolicy, czyli Wrocławia. To jedno z większych polskich miast, pod względem liczby mieszkańców oraz zajmowanej powierzchni plasuje się w ścisłej czołówce. Jest także miejscem atrakcyjnym dla turystów ze wszystkich zakątków świata. Dużo odwiedzających postanawia odwiedzić Park Szczytnicki, w którym znajduje się okazały gmach oraz subtelny japoński pawilon. Jeżeli ktoś chce wspiąć się na szczyt, wówczas zdobędzie leżącą niedaleko miasta Ślężę. Lecz są i tacy, którzy chcą się udać w dalsze rejony, choćby do Holandii. 

Przewozy do Holandii Wrocław

Zapraszamy więc na pokład ekologicznego pojazdu. Jako że wyjazd z Wrocławia do Holandii jest wielogodzinny, troszczymy się o to, by zapewnić komfortowy i bezpieczny przejazd. Chodzi o to, aby podróż ta kojarzyła się pasażerom z możliwie jak najbardziej sympatycznymi wspomnieniami. Służą temu takie elementy wyposażenia przestronnych  busów jak klimatyzacja czy praktyczne siedziska. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania