Busy do Holandii
Zgorzelec

Szukasz busa do Holandii z Zgorzelca? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Zgorzelca prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Zgorzelcu i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Zgorzelca do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Suniemy regularnie z Polski na Zachód. Docieramy busami między innymi do Holandii. Na pokładach nowoczesnych pojazdów są z nami pasażerowie. Z jakich stron wyruszają? Z przeróżnych, bo też obsługujemy wszystkie regiony naszego kraju. Zdarza się i tak, że opuszczamy Dolny Śląsk. Tuż przy granicy z Niemcami znajduje się Zgorzelec. Niegdyś wraz z sąsiednim Goerlitz stanowiły jedno miasto. Dziś dzieli je granica  wyznaczona na Nysie Kłodzkiej. Po polskiej stronie znajduje się między innymi w dom, w którym żył mistyk Jakub Boehme. Na ulicy Powstańców Śląskich mieści się stumetrowa aleja z okazałymi dębami, które – jak się mniema – zasadzono ponad sto lat temu, na początku XX wieku.

Przewozy do Holandii Zgorzelec

Ze względu na swoje położenie Zgorzelec pełni funkcję lokalnego węzła komunikacyjnego. Z takich walorów miejscowości korzystają także ci, którzy postanawiają wyruszyć z Polski do Holandii. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy osób, to proponujemy Ci usługi przewozowe. Razem dojedziemy w wybrane przez Ciebie miejsce w Niderlandach.

Zamów więc przejazd na naszej stronie oraz skorzystaj z darmowej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania