Busy do Holandii
Zielona Góra

Szukasz busa do Holandii z Zielonej Góry? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Holandii  z Zielonej Góry prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Zielonej Góry i przetransportuje do Holandii gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Zielonej Góry do Holandii online i postaw na komfortową podróż!

Pokonujemy z dużą częstotliwością drogi wiodące z Polski do Holandii. Robimy to z myślą o rodakach, którzy postanawiają szukać innych perspektyw za granicą lub też chcą odwiedzić bliskich, którzy żyją tam na co dzień. Dlatego też zabieramy ich na pokład nowoczesnych busów. Wyruszamy nimi ze wszystkich województw – zarówno więc tych zachodnich, jak i wschodnich. Przy niemieckiej granicy znajduje się Lubuskie. A jedną z jego stolic jest Zielona Góra. Nazwa jest nieco myląca, bo gór nie uświadczy się w okolicy, a co najwyżej malownicze pagórki czy wzniesienia. Niemniej i tak miasto to ma wiele do zaoferowania przyjeżdżającym, którzy lubią poznawać nowe miejsca. Miłośników roślin przyciąga Ogród Botaniczny przy Uniwersytecie Zielonogórskim. Ta lubuska miejscowość słynęła niegdyś z winorośli i wina. Na cześć tej jakże chlubnej przeszłości wzniesiono pomnik przedstawiający boga wina Bachusa siedzącego dumnie na pękatej beczułce. Jeśli ktoś już jest syty tych wrażeń, wtedy postanawia wyjechać dalej w poszukiwaniu zupełnie odmiennych możliwości – na przykład do Holandii.

Przewozy do Holandii Zielona Góra

Zapraszamy więc na pokład naszego zielonego busa. Mając świadomość, że podróż z Zielonej Góry do Holandii zajmuje wiele godzin, troszczymy się o to, by ta niekrótka przecież wyprawa była jak najwygodniejsza. Pomagają nam to zrealizować takie udogodnienia, jak klimatyzacja, przestronność czy funkcjonalne siedziska. Chodzi o to, by wyjazd ten wiązał się z dość miłymi wspomnieniami. A specjalna i darmowa aplikacja ułatwia śledzenie danych pojazdów.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania