Busy do
Monachium z
Katowic

Szukasz busa do Monachium z Katowic? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Monachium z Katowic prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Katowicach i przetransportuje do Monachium gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Katowic do Monachium online i postaw na komfortową podróż!

Wyruszamy prężnie z Polski do Niemiec. Przemieszczamy się nowoczesnymi busami, a wraz z nami podróżują pasażerowie ze wszystkich stron ojczyzny. Niektórzy z nich wywodzą się z górnośląskich Katowic i chcą dotrzeć do Monachium. Nic dziwnego, że właśnie tam. Miasto to jest bowiem zaliczane do największych i najludniejszych za zachodnią granicą. Nasi rodacy przeważnie nie udają się do niego w celach turystycznych, lecz aby pracować. Zwykle nie mają większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia, gdyż rynek pracy w Bawarii – którego stolicą jest Monachium – jest dość bogaty. Dynamicznie rozwija się na przykład przemysł elektroniczny, stąd też region ten nazywany bywa “doliną krzemową”. Poza tym prężnie działają też przedsiębiorstwa motoryzacyjne, wśród których warto na przykład wymienić BMW czy Audi. 

Przy czym Monachium to też miejsce godne odwiedzenia z innych względów. Warto tu wspomnieć o zabytkowych obiektach. Jeden z nich – nazywany Rezydencją – mieści w sobie liczne poloniki. Wśród nich jednym z cenniejszych jest bursztynowy kałamarz, którym posługiwał się nie kto inny jak Zygmunt III Waza.

Chcesz wyjechać z Katowic do Monachium? W takim układzie zachęcamy do zajęcia miejsca w naszym busie. Wspólnie udamy się do pożądanej przez Ciebie destynacji. I dołożymy starań, by podróż odbyła się w pogodnej atmosferze, a także była wygodna i bezpieczna. 

Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania