Busy do
Monachium z
Krakowa

Szukasz busa do Monachium z Krakowa? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Monachium z Krakowa prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Krakowie i przetransportuje do Monachium gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Krakowa do Monachium online i postaw na komfortową podróż!

Z dużą częstotliwością udajemy się z Polski do Niemiec. Drogi między tymi krajami pokonujemy przy pomocy nowoczesnych i ekologicznych busów. Rzecz jasna, towarzyszą nam pasażerowie. Przeważnie wywodzą się oni z większych miast. Niektórzy decydują się wyjechać z Krakowa do Monachium. Miasto docelowe to stolica Bawarii, czyli najbogatszego regionu w Niemczech. Należy ono do największych i najludniejszych w ojczyźnie Heinricha Heinego. Nasi rodacy zmierzają do niego, aby podjąć pracę. Na brak propozycji zwykle nie narzekają. W końcu Monachium słynie z wysoko rozwiniętych gałęzi gospodarki. Mocny jest na przykład przemysł – w tym elektroniczny czy maszynowy. Z Bawarii wywodzą się takie potężne firmy jak BMW, Siemens czy Audi. Z drugiej strony region ten słynie też z atrakcji turystycznych. Polacy w wolnym czasie chętnie udają się do któregoś z parków krajobrazowych lub też zwiedzają Monachium. Na uwagę zasługuje w nim choćby Rezydencja, w której nie brakuje także polskich akcentów (do obejrzenia jest m.in. kałamarz bursztynowy, który niegdyś należał do króla Zygmunta III Wazy).

Chcesz wyjechać z Krakowa do Monachium? Żaden problem – proponujemy nasze usługi przewozowe. Przewieziemy Cię  w komfortowych i – co równie ważne – bezpiecznych warunkach. Dotrzesz na miejsce w dobrym samopoczuciu. W osiągnięciu takiego stanu pomocne okażą się udogodnienia w rodzaju klimatyzacji, przestronnego wnętrza czy funkcjonalnych siedzisk. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania