Busy do
Monachium z
Warszawy

Szukasz busa do Monachium z Warszawy? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Monachium z Warszawy prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Warszawie i przetransportuje do Monachium gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Warszawy do Monachium online i postaw na komfortową podróż!

Żwawo suniemy do Niemiec. Przemieszczamy się busami, by dotrzeć z pasażerami do wybranych przez nich miejsc. Podróżni wywodzą się z rozmaitych stron Polski. Niektórzy są mieszkańcami Warszawy i chcą dojechać do Monachium. Jest to jedno z bardziej znanych niemieckich miast. W końcu zalicza się też do największych, najludniejszych oraz najbogatszych u naszego zachodniego sąsiada.  Polacy przeważnie poszukują w nim pracy, zatrudniając się w różnorodnych sektorach gospodarki. I tak znajdują posadę w przemyśle (na przykład elektronicznym czy maszynowym), usługach czy także rolnictwie. Bawaria, którego stolicą jest Monachium, znane jest z takich firm jak Siemens, Audi czy BMW. W każdym razie nasi rodacy znajdują też czas na zwiedzanie zabytkowych miejsc. Często kierują się w stronę Rezydencji, którą współtworzy kilka obiektów. Znajdują się w niej między innymi cenne poloniki, wśród których na uwagę zasługuje między innymi bursztynowy kałamarz, z którego przed wiekami korzystał polski król Zygmunt III Waza. 

Jeśli więc planujesz wyjechać z Warszawy do Monachium, zapraszamy do zajęcia miejsca w którymś z naszych busów. Dokładamy starań, by podróż upłynęła w miłej atmosferze i później stanowiła sympatyczne wspomnienie. Zamów przejazd na naszej stronie lub telefonicznie i śledź pojazd przy pomocy specjalnej i darmowej aplikacji!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania