Busy do Niemiec
Duszniki-Zdrój

Jeździmy często z Polski za zachodnią granicę. Docieramy między innymi do Niemiec. Kursujemy busami, na których są z nami pasażerowie wywodzący się z rozmaitych stron. W związku z dużym zapotrzebowaniem obsługujemy cały kraj. Nierzadko zabieramy pasażerów z Dolnego Śląska. Nie brakuje w nim ośrodków uzdrowiskowych. Jednym z nich są Duszniki-Zdrój, rozdzielają one Góry Orlickie od Gór Bystrzyckich, leżą więc w malowniczym miejscu. Turyści odwiedzający owo miasto koniecznie udają się do Parku Zdrojowego. Ma on dużo interesujących obiektów. Jest nim choćby Teatr Zdrojowy. Co ciekawe, dwukrotnie wystąpił w nim Fryderyk Chopin. Na uwagę zasługują też ruiny wiekowego zamku Homole.

Duszniki-Zdrój przyciągają głównie turystów, przy czym przybywają do nich również podróżni chcący wyruszyć do Niemiec. Należysz do nich? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozowych. Troszczymy się o to, żeby nasi pasażerowie pokonywali kilometry w wygodnych i bezpiecznych warunkach. Sprzyjają temu udogodnienia w postaci klimatyzacji, przestronnego wnętrza czy funkcjonalnych siedzisk.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego pojazdu.

 

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania