Busy do Niemiec
Gliwice

Szukasz busa do Niemiec z Gliwic? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Niemiec z Gliwic prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Gliwicach i przetransportuje do Niemiec gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Gliwic do Niemiec online i postaw na komfortową podróż!

Kursujemy z dużą częstotliwością z Polski do Niemiec i w odwrotnym kierunku. Podróżujemy busami, a na ich pokład zabieramy pasażerów z rozmaitych stron kraju. Wielu z nich wywodzi się z południowo-zachodniej Polski, między innymi z województwa śląskiego. Jednym z większych miast tego regionu są Gliwice. Znane są pasjonatom historii II wojny światowej ze względu na radiostację, czyli maszt nadawczy, z którym wiąże się słynna prowokacja. Turyści docierają do niej prosto z dworca głównego, wystarczy, że pokonają spacerkiem dwa kilometry. Miłośnicy zieleni z kolei udają się do Parku Chopina, w którym szczególnie wiosną warto posłuchać ptasich treli. Przy czym niektórzy nasi rodacy nie wyruszają do Gliwic na zwiedzanie, a postanawiają wyruszyć w podróż na Zachód.

Przewozy do Niemiec Gliwice

Gdy postanowiłeś pojechać z Gliwic do Niemiec, zapraszamy Cię do naszego busa. Wspólnie odbędziemy komfortową i przede wszystkim bezpieczną podróż. Troszczymy się bowiem, by pasażerowie docierali do celu podróży w jak najlepszym nastroju. Realizacji takiego zamierzenia służą między innymi udogodnienia w rodzaju klimatyzacji, przestronnego pokładu i luku bagażowego czy praktycznych foteli z lampkami, które pomagają rozświetlić przestrzeń. Wspomnijmy jeszcze o darmowej aplikacji, za sprawą której na bieżąco możesz śledzić lokalizację interesującego Cię busa.

Zachęcamy więc do kontaktu z nami przez telefon lub formularz dostępny na stronie!

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania