Busy do Niemiec
Jasło

Regularnie suniemy z Polski do Niemiec, przemierzając rozmaite drogi. Kursujemy busami, a na ich pokładzie towarzyszą nam pasażerowie. Wywodzą się z rozmaitych stron, dlatego też działamy na terenie całego kraju. Zdarza się i tak, że suniemy z podróżnikami z Podkarpacia. W tym regionie mieści się między innymi Jasło. Warto nadmienić, że historycznie przynależy do Małopolski, znajduje się bowiem w ziemi krakowskiej. Odznacza się bogatą historią. Świadczy o tym choćby zespół dworski. Jest w nim zabytkowy park, a w nim wiele starych drzew stanowiących dom i miejsce żerowania dla rozmaitych istot. Aby dowiedzieć się więcej o przeszłości miasta i jego kulturze, proponujemy odwiedzić muzeum regionalne. 

Jasło to również, o czym należu pamiętać, węzeł komunikacyjny. Dlatego też wyruszają z niego na Zachód lub bliżej lokalni mieszkańcy. Chcesz się udać z Podkarpacia do Niemiec, to polecamy nasze usługi przewozowe. Dokładamy starań – by spełniały one najwyższe standardy, czemu służą komfortowe elementy wyposażenia pojazdów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania