Busy do Niemiec
Łęczna

Często suniemy z Polski do Niemiec. Przemieszczamy się nowoczesnymi i ekologicznymi busami. Jeździmy wspólnie z pasażerami, którzy wywodzą się z przeróżnych stron ojczyzny. Dlatego więc, chcąc zagwarantować przejazd największej liczbie chętnych, obsługujemy cały kraj. Co równie ważne, docieramy do wszystkich miejscowości zachodniego sąsiada. Zdarza się, że kursujemy ze wschodnich połaci Rzeczypospolitej, odnosi się to na przykład do województwa lubelskiego. W widłach Wieprza i Świnki leży Łęczna. Zbocze doliny pierwszej z rzek są cenne przyrodniczo, bo porastają je rzadka roślinność łąkowa. Pasjonaci zabytków zamiast przyglądać się polnym kwiatom, udają się do zespołu dworsko-parkowego na Podzamczu.

Łęczna jest atrakcyjna także dla podróżników, gdyż jest lokalnym węzłem komunikacyjnym. Przyciąga więc okolicznych wojażerów, którzy wyruszają także w dalsze strony, choćby na Zachód. Jeśli należysz do tego grona, proponujemy Ci przejazd jednym z naszych komfortowych i bezpiecznych pojazdów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania