Busy do Niemiec
Lipiany

Suniemy krzepko z Polski do Niemiec. Podróżujemy busami, a wraz z nami w drogę udają się pasażerowie. Skąd pochodzą owi podróżnicy? Otóż wyruszają z rozmaitych stron ojczyzny. Zdarza się i tak, że postanawiają opuścić Zachodniopomorskie. Na jego obszarze, na Pojezierzu Myśliborskim, leżą Lipiany. Turyści podziwiają w nich pozostałość murów miejskich (o średniowiecznym rodowodzie) oraz barokowo-klasycystyczny ratusz uchodzący za architektoniczną perłę. Miłośnicy innego rodzaju zabytków kierują się na Plac Wolności, bo też na nim rośnie wiekowy Dąb Pokoju.

Zauważmy, że Lipiany dla tamtejszych mieszkańców stanowią ważny lokalnie węzeł komunikacyjny. Korzystają z jego dobrodziejstwa, kiedy opuszczają miasto i wyruszają w podróż. Także chcesz udać się w drogę? W takim układzie proponujemy Ci zarówno wygodne, jak i bezpieczne usługi przewozowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania