Busy
do Niemiec Lubin

Szukasz busa do Niemiec z Lublina? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Niemiec z Lublina prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Lublinie i przetransportuje do Niemiec gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Lublina do Niemiec online i postaw na komfortową podróż!

Jeździmy regularnie między Polską z Niemcami. Kursujemy busami, a towarzyszą nam pasażerowie z rozmaitych stron Rzeczypospolitej. Obsługujemy całe terytoria obydwu krajów. Aby więc dotrzeć do Berlina, Monachium, Hamburga, Lipska czy też mniejszej niemieckiej miejscowości, najpierw przejeżdżamy przez liczne polskie miasta i miasteczka. Działamy między innymi na Dolnym Śląsku. Zdarza się więc i tak, że przewozimy pasażera z Lubina. Jest to jeden z większych ośrodków miejskich w tym regionie. Pasjonaci historii tropią w nim pozostałości zamku piastowskiego. Z kolei poszukiwacze nieco innych wrażeń udają się do Kielicha, czyli dawnej wieży ciśnień przekształconej w wieżę wspinaczkową. Lubin pełni też funkcję węzła komunikacyjnego. Niektórzy podróżni postanawiają wyjechać z niego w dalszą podróż.

Przewozy do Niemiec Lubin

Jeżeli zamierzasz udać się w drogę z Lubina do Niemiec, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozowych. Jesteśmy na drogach o różnych porach dnia, dopasujesz więc wyjazd do odpowiadającej Ci godziny. Czas jazdy spędzisz w komfortowych i bezpiecznych warunkach. W cieplejsze dni nieodzowna okaże się klimatyzacja.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu. Proponujemy też ściągnąć darmową aplikację umożliwiającą monitorowanie przejazdu interesującego busa.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania