Busy do Niemiec
Miastko

Zdążamy busami z Polski do Niemiec. Kursujemy nimi regularnie, zabierając pasażerów z różnorodnych zakątków ojczyzny. Obsługujemy cały kraj, przez co jak największa liczba zainteresowanych ma możliwość dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce. Stosunkowo często suniemy z województwa pomorskiego. Na Pojezierzy Btytowskim leży urokliwe Miastko. Natrafimy w nim na wiele wyjątkowych obiektów. Zaliczymy do nich między innymi rzeźbę legendarnego kaszubskiego zbója Rummela, który swego czasu miał grasować w okolicy. Równie ciekawie prezentuje się MiG-17 stojący przy ulicy Długiej, jest on darem od polskiego kosmonauty. Miastko jest też cenione ze względu na swoje przyrodnicze walory. W gminie położone są trzy rezerwaty przyrody, w tym “Jezioro Smołowe” z jeziorem lobeliowym.

Zauważmy, że Miastko dla niektórych wojażerów jest węzłem transportowym. Opuszczają więc ową miejscowość, żeby udać się w podróż. Jedne są bliższe, inne dalsze. Do drugiej kategorii zaliczymy wyprawę do Niemiec. Wybierasz się do ojczyzny Goethego? Oferujemy więc Ci usługi przewozowe. Zapraszamy do wyruszenia z nami do tego kraju busem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego pojazdu.

 

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania