Busy do Niemiec
Nowy Targ

Szukasz busa do Niemiec z Nowego Targu? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Niemiec z Nowego Targu prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Nowym Targu i przetransportuje do Niemiec gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Nowego Targu do Niemiec online i postaw na komfortową podróż!

Regularnie suniemy z Polski do Niemiec. Do wszystkich miast i miasteczek zachodniego sąsiada kursujemy busem. A wraz z nami podróżują pasażerowie z rozmaitych stron. Z myślą o klientach z całej Rzeczypospolitej obsługujemy wszystkie województwa. Działamy więc między innymi w Małopolsce. Jednym z bardziej znanych miejscowości tego regionu jest Nowy Targ – najważniejszy ośrodek handlowy i kulturowy na Podhalu. Nie brakuje w nim turystów, którzy podziwiają choćby drewniany kościół pod wezwaniem św. Anny. Z kolei miłośnicy zieleni i malowniczych widoków udają się nieco dalej, nad nieodległe Jezioro Czorsztyńskie. Turyści na brak wrażeń z pewnością nie narzekają, w końcu Nowy Targ znajduje się u podnóża Gorców. Natomiast Ci którzy chcą się udać w znacznie odleglejsze rejony, na przykład na Zachód. Wówcza korzystają z tego miasta jako z węzła przesiadkowego.

Przewozy do Niemiec Nowy Targ

Jeśli chcesz wyruszyć z Nowego Targu w podróż do Niemiec, to proponujemy Ci usługi przewozowe. Wyprawa nie będzie należała do tych najkrótszych. Ale nie ma powodu do zmartwień, upłynie bowiem szybko. Także dlatego, że na pokładzie busa znajdziesz liczne udogodnienia, choćby klimatyzację czy komfortowe siedziska z jakże przydatną lampką.

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z darmowej aplikacji, przy pomocy której sprawdzisz, gdzie znajduje się Twój bus.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania