Busy do Niemiec
Okonek

Z dużą regularnością kursujemy do Niemiec. Suniemy busami, a wraz z nami podróżują pasażerowie. Skąd się wywodzą? Z rozmaitych okolic, stąd też obsługujemy cały kraj – aby dojechać do każdej miejscowości zachodniego sąsiada. Bywa więc i tak, że kursujemy z Wielkopolski. Na Pojezierzu Południowopomorskim, znajdującym się w owym regionie, leży malownicze miasto Okonek. Miłośnicy widoków wspinają się na niewielką, lecz ładnie ukształtowaną Tecławską Górę. Na jej szczycie znajdują Wieżę Tecławską (niegdyś poświęconą Bismarckowi). Osoby zainteresowane niedzisiejszą architekturą mogą podziwiać neoromańską świątynię.

Zauważmy, że Okonek pełni też funkcję lokalnego węzła komunikacyjnego. Dlatego też niektórzy pasażerowie udają się z niego w podróż, na przykład na Zachód. Jeśli i Ty wybierasz się do Niemiec z Wielkopolski, to proponujemy Ci usługi przewozowe. Zapraszamy do nowoczesnego pojazdu, w którym zaznasz rozmaitych wygód. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania