Busy do Niemiec
Olkusz

Szukasz busa do Niemiec z Olkusza? Chcesz dostać się do Twojej rodziny lub pracy? A może szukasz transportu w innym celu? Jesteś w idealnym miejscu!

Z GTV BUS możesz liczyć na komfortowe i bezpieczne przewozy do Niemiec z Olkusza prosto pod wskazany adres. Nieważne gdzie mieszkasz – GTV odbierze Cię z dowolnego miejsca w Olkuszu i przetransportuje do Niemiec gdziekolwiek tylko zechcesz. 

Transport odbywa się codziennie, rano, popołudniu i wieczorem, także w soboty i niedziele – to od Ciebie zależy jaki termin podróży będzie dla Ciebie najlepszy.

GTV to nowoczesne busy, w których oprócz klimatyzacji i wygodnych siedzisk pasażera znajdziesz takie udogodnienia jak: WiFi czy lampki przy siedziskach.

Zarezerwuj przejazd z Olkusza do Niemiec online i postaw na komfortową podróż!

Systematycznie przemieszczamy się z Polski do Niemiec (oraz w odwrotnym kierunku). Jeździmy komfortowymi i ekologicznymi busami, a towarzyszą nam w tych podróżach pasażerowie. Ci wywodzą się z rozmaitych zakątków Rzeczypospolitej. I to właśnie z myślą o tym, by zapewnić transport ludziom z różnorodnych okolic, obsługujemy wszystkie polskie województwa. W taki sposób do ojczyzny dojeżdżamy również z Małopolski. Jednym z większych miast owego regionu jest Olkusz, położony malowniczo na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Już we wczesnym średniowieczu w miejscu tym funkcjonowało górnictwo. Z późniejszych czasów pochodzą baszta oraz mury miejskie. Turyści podziwiają poliptyk olkuski z 1485 roku oraz, jeśli chcą nieco powędrować, przemierzają Park Krajobrazowy Orlich Gniazd. Olkusz, o czym również należy pamiętać, dla niektórych podróżnych stanowi węzeł przesiadkowy.

Przewozy do Niemiec Olkusz

Jeśli zaliczasz się do tych, którzy postanawiają wyjechać do Niemiec właśnie z Olkusza, to proponujemy skorzystać z naszych usług przewozowych. Z Małopolski do ojczyzny Schillera jest trochę kilometrów, lecz nie masz się czego obawiać. Czas spędzony na podróży szybko minie – bo zostanie spędzony w wygodnych i bezpiecznych warunkach.

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z darmowej aplikacji, przy pomocy której sprawdzisz, gdzie znajduje się Twój bus.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania