Busy do Niemiec
Stargard

Suniemy prężnie z Polski do wszystkich landów w Niemczech. Przemieszczamy się nowoczesnymi busami, a na ich pokład zapraszamy pasażerów ze wszystkich polskich województw. Dotyczy więc to także tych z Zachodniopomorskiego. Obok Szczecina do największych miejscowości tego regionu zaliczany jest m.in. Stargard Szczeciński. Przybysze z innych stron znajdują w nim wiele atrakcyjnych miejsc. Odnosi się to na przykład do zabytkowego Arsenału, jedynego zachowanego budynku tego typu na całym Pomorzu. Na uwagę zasługuje także wieża ciśnień, która jest największym wodozbiorem w całym kraju! A miłośnicy przechadzek i czystego powietrza przewędrują miejskie parki i nieodległe parki krajobrazowe. Miasto to jest także sprawnie funkcjonującym węzłem komunikacyjnym. Korzystają z niego także ci, którzy chcą dotrzeć na Zachód.

Przewozy do Niemiec Stargard

Jeśli więc chcesz wyjechać ze Stargardu do Niemiec, to skorzystaj z naszych usług przewozowych. Jeździmy zarówno w dni powszednie, jak i soboty oraz niedziele. Jako że wyjazd do dalszych miast i miasteczek zachodniego sąsiada może potrwać kilka godzin, dopełniamy formalności, by umożliwić podróżnym komfortowy i bezpieczny przejazd.

Zachęcamy do zarezerwowania miejsca przez Internet lub telefonicznie, a także do skorzystania z darmowej aplikacji umożliwiającej monitorowanie pozycji danego pojazdu.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania