Busy do Niemiec
Świebodzin

Prężnie udajemy się z Polski do Niemiec. Suniemy busami, w których towarzyszą nam pasażerowie. Wyruszamy ze wszystkich stron Polski, przez co mamy możliwość zapewnić transport jak największej liczbie zainteresowanych. Kierujemy się z tych miejsc do każdej niemieckiej miejscowości. Zdarza się, że zmierzamy do nich z województwa lubuskiego. W nim, na Pojezierzu Łagowski, ulokowany został Świebodzin. Znany jest przede wszystkim z Figury Chrystusa Króla, która jeszcze dziesięć lat temu była największym pomnikiem na świecie. Ponadto godne uwagi są renesansowy ratusz, przebudowany w XIX wieku, czy też twory przyrody ożywionej i nieożywionej w Nadleśnictwie Świebodzin. Warto się wybrać na leśne dukty, by nawiązać kontakt z naturą.

Co też istotne, Świebodzin pełni funkcję węzła komunikacyjnego. Podróżnicy korzystają z okazji i wyruszają z niego w bliższe i dalsze podróże. Bywa i tak, że zmierzają na Zachód. Zaliczasz się do tego grona? W takim przypadku proponujemy Ci przejazd komfortowym i przede wszystkim bezpiecznym busem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Proponujemy też skorzystać z bezpłatnej aplikacji służącej do śledzenia konkretnego busa.

 

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię:

Obsługa Klienta czynna jest siedem dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00

Sprawdź najczęściej zadawane pytania